Portfolio Category: Budynki mieszkalne

Dom Trójkątny

Dom trójkątny Projekt domu jednorodzinnego został zaprojektowany z intencją stworzenia przestrzeni łączącej surowość materiału z naturalnym otoczeniem, współistniejących jako przenikające się i jednocześnie niewykluczające elementy. Minimalizm elewacji budynku oraz wystroju wnętrza ma zapewnić większą integralność z otoczeniem, które ma być swoistą częścią wnętrza. Za inspirację do zaprojektowania geometrii dachu posłużyły sąsiednie budynki i ich indywidualne…
Czytaj dalej

Dom ukośny

Dom ukośny Głównym założeniem koncepcyjnym było stworzenie nowoczesnej bryły inspirowanej formacją skalną wyrastającą z natury. Wnętrze budynku zaprojektowane tak aby przestrzeń odpowiadała potrzebom domownika. Natomiast purystyczny wystrój służy podkreśleniu roli otoczenia, które stanowi najznakomitszą dekorację.
Czytaj dalej

Dom jednorodzinny

Dom jednorodzinny Przedmiotem opracowania jest budynek mieszkalny jednorodzinny o zwartej minimalistycznej bryle. Część dzienna została zaprojektowana w formie otwartej klarownej przestrzeni z przeszkleniem od strony południowej. Obiekt wzniesiony z zastosowaniem technologii energooszczędnej.
Czytaj dalej