Nasze Usługi

icon-4
Projektowanie Ogrodów
Ogród jest nieodłączną częścią budynku, dlatego już na etapie projektowania domu warto zaplanować go tak, aby wydobywał walory obiektu, wprowadzał naturalny krajobraz do wnętrza oraz zachęcał do wypoczynku po długim i wymagającym dniu pracy.
01
icon-4
Projektowanie Miejskie
Projektujemy obiekty usługowe, biurowe oraz użyteczności publicznej, które wpisują się w standardy nowoczesnego miasta. Staramy się aby nasze projekty były funkcjonalne i dostosowane do zmiennego rytmu codzienności. Zajmujemy się również projektami specjalistycznymi związanymi min. z opieką medyczną, gastronomią oraz renowacją i konserwacją obiektów zabytkowych.
04
icon-1
Architektura Mieszkalna
Tworzymy projekty architektoniczne budynków jednorodzinnych, osiedli oraz budynków wielorodzinnych. Każda z naszych realizacji jest nieszablonowa, unikamy powtarzalności i staramy się przełożyć wszelkie oczekiwania naszych klientów na wymarzoną przestrzeń.
02
icon-6
Modelowanie 3D
Dzięki zastosowaniu technologii 3D w projektowaniu nasi klienci mają możliwość wirtualnego spaceru w projektowanym obiekcie
05
icon-5
Consulting
Stworzyliśmy usługę, która pomoże naszym klientom w rearanżacji istniejącej przestrzeni, bez konieczności przeprowadzania gruntownego remontu. Dzięki temu mogą odświeżyć wnętrze oraz przeprowadzić metamorfozę ogrodu lub elewacji.
03
icon-2
Design Wnętrz
Realizujemy cenione przez naszych klientów projekty wnętrz, które stanowią odzwierciedlenie ich duszy i potrzeb. Stawiamy na funkcjonalność i konsekwentnie spójny design projektu.
06
D5