Nasze Usługi

icon-2
Projektowanie Wnętrz
Realizujemy cenione przez naszych klientów projekty wnętrz, które stanowią odzwierciedlenie ich duszy i potrzeb. Stawiamy na funkcjonalność i konsekwentnie spójny design projektu.
01
icon-5
Consulting
Stworzyliśmy usługę, która pomoże naszym klientom w rearanżacji istniejącej przestrzeni, bez konieczności przeprowadzania gruntownego remontu. Dzięki temu mogą odświeżyć wnętrze oraz przeprowadzić metamorfozę ogrodu lub elewacji.
04
icon-1
Architektura Mieszkalna
Tworzymy projekty architektoniczne budynków jednorodzinnych, osiedli oraz budynków wielorodzinnych. Każda z naszych realizacji jest nieszablonowa, unikamy powtarzalności i staramy się przełożyć wszelkie oczekiwania naszych klientów na wymarzoną przestrzeń.
02
icon-6
Koordynacja procesu budowlanego
Nie wiesz jak zabrać się za rozpoczęcie budowy/przebudowy? Nie martw się, mamy doświadczenie w koordynacji procesu budowlanego – dopilnujemy Twojego interesu, tak abyś spał spokojnie, a wszystkie dokumenty zostały złożone w odpowiedniej formie i czasie.
05
icon-4
Projektowanie Miejskie
Projektujemy obiekty usługowe, biurowe oraz użyteczności publicznej, które wpisują się w standardy nowoczesnego miasta. Zajmujemy się również projektami specjalistycznymi związanymi min. z opieką medyczną, gastronomią oraz renowacją i konserwacją obiektów zabytkowych.
03
icon-4
Projektowanie Ogrodów
Ogród jest nieodłączną częścią budynku, dlatego już na etapie projektowania domu warto zaplanować go tak, aby wydobywał walory obiektu, wprowadzał naturalny krajobraz do wnętrza oraz zachęcał do wypoczynku po długim i wymagającym dniu pracy.
06
D5